Prohlížíte si: MegaSkate.cz O násZáruky a výměna zboží

Záruky a výměna zboží

Na veškeré nabízené zboží na MegaSkate.cz poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud tomu u konkrétního zboží není uvedeno jinak.

Reklamace a výměna zboží

Máte právo nepoužité a nepoškozené zboží do 14dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu. Pokud chcete zboží vrátit nebo vyměnit, vyplňte  formulář pro výměnu/vrácení.

Pokud chcete zboží reklamovat se závadou v zákonné lhůtě, vyplňte formulář pro reklamaci.

Formulář společně se zbožím zašlete na adresu:

Megaskate.cz
LIP distribution s.r.o.
Pražská tř. 2738/94
37004 České Budějovice

Zboží zašlete zpět jako doporučenou zásilku, nikoli na dobírku. Při vrácení zboží si můžete vybrat způsob úhrady Vašich peněz: buď poštovní poukázkou (trvá 2 týdny), nebo převodem na účet (trvá do 1 týdne). Způsob úhrady zvolíte tak, že na Reklamačním listě v kolonce Reklamace zaškrtnete požadovanou kolonku a při platbě na účet doplníte číslo Vašeho účtu. V případě, že bude Vámi požadované zboží na výměnu k dispozici na našem skladu, obdržíte jej do 10 dnů. Pokud nebude Vámi požadované zboží k dodání z našeho skladu nejpozději do 10 dnů od obdržení Vašeho požadavku, pak Vám odešleme zpět peníze za toto zboží a Váš požadavek na náhradní zboží bude vyřízen ihned po doplnění skladových zásob. Pozor: Nevyměňujeme použité zboží, vyprané zboží a video a audio nosiče. Při první výměně zboží se neúčtují žádné poplatky za balné a poštovné. Za každou další výměnu se účtuje expediční poplatek (poštovné) 99 Kč.
Reklamace uplatňujte v záruční lhůtě.

Reklamované, měněné nebo vracené zboží zasílejte zpět čisté.

Reklamované zboží spolu s vyplněným  Reklamačním formulářem zašlete na adresu:

Megaskate.cz 
LIP distribution s.r.o.
Pražská tř. 2738/94 
37004 České Budějovice

Reklamované zboží zašlete zpět jako doporučenou zásilku, nikoli na dobírku.Vaše reklamace bude vyřízena nejdéle do 30 dnů od obdržení Vámi zaslaného reklamovaného zboží.  Reklamace se řídí reklamačním řádem.

Délka záruky

Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím, tj. dnem uvedeným na záručním listě. Zákonná záruční doba je obecně 24 měsíců* pro spotřebitele**. Prodávající může tuto zákonnou lhůtu prodloužit. Délka záruční doby je vždy vyznačena na záručním listě (ve sloupci záruka). Záruční doba se skládá ze zákonné lhůty (24 měsíců) a případně prodloužené záruční lhůty.

Je-li kupujícím spotřebitel, v rámci zákonné záruční lhůty se reklamace řídí Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, s přihlédnutím k upřesněním v tomto reklamačním řádu. U prodloužené lhůty se reklamace řídí výhradně tímto řádem.

* Výjimku může tvořit zboží prodávané se slevou (zboží poškozené, použité, nekompletní atd.). Je-li kupujícím spotřebitel a jde-li o věci použité, neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí kupujícím, a práva z odpovědnosti za vady věci zaniknou, nebyla-li uplatněna do 24 měsíců ode dne převzetí věci kupujícím. Prodávající může tuto dobu v dohodě s kupujícím zkrátit, ne však méně než na 12 měsíců. Tuto dobu uvede prodávající v dokladu o prodeji věci. U věcí prodávaných za nižší cenu z důvodu vady či nekompletnosti se záruka nevztahuje na vady, pro které byla nižší cena sjednána.

** U vybraných produktů je výrobcem záruka pro kupující, kteří nejsou spotřebitelem, omezena. Zákonná práva koncového zákazníka (spotřebitele) tím nejsou nijak dotčena, záruka pro něj platí dle zákona.

 


  • Skladem
  • Slevy
  • Peníze
  • ISIC
  • Poštovné

Novinky e-mailem ZDARMA

Copyright © 1995-2018 LIP distribution s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | webdesign GlobalDat a.s. - eshop a redakční systém

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace