Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 999 Kč
a máte dopravu ZDARMA!

Pánské tílko

Ideální kousek na léto, přesně to jsou skate tílka pánská. Na Megaskate máme spoustu limitovaných kolekcí, designů a střihových provedení, takže záleží jen na tom, jakou variantu sháníš. Stačí vybrat a objednat.

Pánské tílko


Pánské tílko

Pánská ne tílka, to je záležitost především letních měsíců. Díky střihu bez rukávů totiž zajišťují, že v nich není vedro a spolehlivě větrají. Tílka mají nejčastěji kulatý výstřih a zpravidla jsou ozdobena potiskem, případně náprsní kapsičkou nebo celoplošným barevným vzorem či geometrickým motivem (ať už jsou to kostky, pruhy či něco jiného). Nejčastěji jsou letní tílka vyráběna stejně tak jako například trička s krátkým či dlouhým rukávem z bavlněných tkanin.

Na MEGAskate.cz jsou tílka pocházející z unikátních kolekcí, jsou klasických pohodlných střihů a především ozdobená potisky s nejrůznorodějšími nápady. Jsou na nich třeba fotografie známých fotografů zachycující svět skateboardingu či obecně pestrost světa kolem nás, ale například i ručně kreslené grafiky. Samozřejmostí jsou různé barevné varianty a široké spektrum velikostí.Nahoru