Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 2000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!

Ride A-8 black

Katalogové číslo: 90459221
Model: A-8
8 500 Kč
VYPRODÁNO

Snowboardové vázání RIDE A-8 je tuhý a výkonný model vázání od značky RIDE, který vyniká vysokou tuhostí díky nové hliníkové základně vázání a velmi tuhé nylonové patce vázání.

Vlastnosti:
A-Series Aluminium Chassis
Extrémně lehká a vysoce odolná hliníková konstrukce vázání s možností přesného nastavení na botu se systémem středového Micro disku, který zajišťuje snadné nastavení pozice vázání podle vámi vybraného postoje. Kvalitní hliníková základna je vyrobena z leteckého hliníku T6061.

Cored Nylon Highback
Tuhá a zároveň lehká patka vázání vyrobena z nylonu, který poskytuje perfektní mix opory a odezvy ve vázání.

Reversible Ankle Strap
Oboustranný nártový pásek je navržen tak, že je rozdělen na dvě části, přičemž každá z nich má odlišnou funkci. Jedna je tužší a zajišťuje potřebnou oporu, druhá část je měkčí a dodává potřebný komfort. Pásek je možné otáčet dle situace, tedy zda preferujete spíše komfort, či maximální oporu.

Minimalist Toe Strap with Overmold
Minimalistický a velmi lehký pásek, který se upíná přes špičku boty s přidanou vrstvou uretnu, která zajistí, že pásek zůstane přesně na svém místě.

A-Series TPU Basepad
Tenká uretanová podložka, které je pod vázáním na spodní straně a při namontovaném vázání tak funguje jako tlumící podložka, která perfektně pohlcuje veškeré nárazy a dopady.

Canted Footbed with PODS
Ultralehká podložka vázání, na které stojí bota využívá drobné úhly k vyrovnání kotníků a kolen do přirozenější polohy. Úhel podložky také poskytuje potřebnou páku pro dosažení maximálnho popu prkna.

Linkage Ratchets
Odlehčené ráčny ze slitin hliníku v nejnovějším designu v oblasti snowboardových ráčen, které zaručí hladké utahování a povolování. Výhodou je i konstrukce, která zajišťuje delší životnost plástových pásků.

Aluminium Micro-Disc
Miniaturní hliníkový disk pro uchycení vázání. Benefit je lepší přenos sil mezi vázáním a snowboardem a s tím spojené rychlejší reakce snowboardu. Micro-Disc je kromě klasických insertů kompatibilní také se systémy slot/channel, které používá například firma BURTON. 

  S M L
US MEN'S 4 - 8 6 - 10 10.5+
US WOMEN'S 5 - 9 7 - 11  
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@megaskate.cz, rádi Vám pomůžeme.Nahoru