Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 2000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!

Ride C-9 FADED

Katalogové číslo: 90469213
Model: C-9
7 480 Kč 8 800 Kč
Ušetříte: 1320Kč Sleva: 15%
VYPRODÁNO

Snowboardové vázání RIDE C-9 FADED je určené pro jezdce, kteří mají rádi rychlou a agresivní jízdu. Značka RIDE vyrábí skvělá prkna, vázání i boty. Model Ride C-9 patří mezi tuhá a zároveň velmi lehká vázání. Pro více informací čtěte specifikace níže

Feel: 9/10

Technické specifikace:

C-Series Performance Chassis

  • Extrémně lehká a vysoce odolná polykarbonátová konstrukce vázání s možností přesného nastavení na botu se systémem středového Micro disku, který zajišťuje snadné nastavení pozice vázání podle vámi vybraného postoje. Tento model je ještě o 20% lehčí než běžná C vázání

Nylon Highback

  • Tuhá a zároveň lehká patka vázání vyrobena z nylonu, který poskytuje perfektní mix opory a odezvy ve vázání.

Three piece Ankle Strap

  • Odolný nártový pásek, který poskytuje dostatečnou oporu i komfort v jednom.

Minimalist Toe Strap with Overmold

  • Minimalistický a velmi lehký pásek, který se upíná přes špičku boty s přidanou vrstvou uretnu, která zajistí, že pásek zůstane přesně na svém místě.

C-Series EVA TPU Basepad

  • Tenká uretanová podložka, které je pod vázáním na spodní straně a při namontovaném vázání tak funguje jako tlumící podložka, která perfektně pohlcuje veškeré nárazy a dopady.

Canted Footbed with PODS

  • Ultralehká podložka vázání, na které stojí bota využívá drobné úhly k vyrovnání kotníků a kolen do přirozenější polohy. Úhel podložky také poskytuje potřebnou páku pro dosažení maximálnho popu prkna.

Linkage Ratchets

  • Odlehčené ráčny ze slitin hliníku v nejnovějším designu v oblasti snowboardových ráčen, které zaručí hladké utahování a povolování. Výhodou je i konstrukce, která zajišťuje delší životnost plástových pásků.

Plastic Disc

  • Plastový disk pro uchycení vázání nabízí větší laterální flexi pro zvýšení výkonu.

Aluminium Disc

  • Hliníkový disk pro uchycení vázání. Benefit je lepší přenos sil mezi vázáním a snowboardem a s tím spojené rychlejší reakce snowboardu. Micro-Disc je kromě klasických insertů kompatibilní také se systémy slot/channel, které používá například firma BURTON. 
  S M L
US Muži 4 - 8 6 - 10 10.5+
US Ženy 5 - 9 7 - 11  
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+
CM 22 - 26 24 - 28 28 - 33+
UK 3 - 7 5 - 9 9 - 14+
 

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@megaskate.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru