Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 999 Kč
a máte dopravu ZDARMA!

Snowboardové boty

SNB boty, v těch mnohdy strávíte klidně celý den na svahu. Při jejich pořizování tedy doporučujeme vybírat opravdu pečlivě, ideálně pak modely od vašich oblíbených brandů, případně značek, které mají na poli snowboardingu velké jméno. Přesně takové tu máme. A to jak v kategoriích pro pány, dámy, tak děti.

Snowboardové boty


Snowboardové boty

Je jedno, jestli se chystáte na akrobatický freestyle nebo na zběsilý freeride. Kvalitní boty na snowboard potřebujete tak jako tak. Vybírejte je v prvé řadě podle stylu, jaký na snowboardu vyznáváte. Pak si dejte záležet na výběru správné velikosti. A až najdete správnou tuhost (měkkost) a velikost snowboardových bot pro své potřeby, můžete trávit dlouhé hodiny výběrem vychytaného designu. Prodáváme pánské, dámské i dětské snowboardové boty všech renomovaných značek, které jsou na svahu jako doma – od bot na snowboard Burton po Nitro nebo Vans.

A co takhle snowboardové přezkáče? Ne, nespletli jsme se. Vypadají jako lyžařské boty, ale tyhle přezkáče prostě na snowboard patří. Ale ne na ledajaký. Tvrdé snowboardové boty musí mít každý vyznavač carvingu, race a alpine snowboardingu. Nebo si myslíte, že v měkké botě dokážete vyseknout ostrý oblouček? Tvrdé snowboardové přezkáče vám umožní nejen přesné přenášení váhy, ale i větší jistotu na svahu. Ochrání vaše kotníky před zraněním a snadno se obouvají i zouvají. Pozor, tvrdé snowboardové boty důrazně doporučujeme kombinovat pouze s tvrdým vázáním.

 Nahoru